LOKALITA

ONDŘEJOV

ZAHRADA

1 332 m2

DISPOZICE

4+Kk

VELIKOST

144 m2

CENA

PRODÁNO

Nabízím k prodeji Novostavbu rodinného domu v obci Ondřejov – Turkovice.

Chcete se každé ráno probouzet v domě, ze kterého je výhled, jako byste bydleli v podhůří Šumavy, ale přitom máte Prahu 25 min autem? Zní to jako pohádka, ale tento dům Vám to, a ještě mnohé další splní.

Nabízím k prodeji Novostavbu rodinného domu v obci Ondřejov – Turkovice. Dům je umístěn na kopci, takže z pozemku a z každé obytné místnosti jsou úchvatné výhledy na Ladův kraj. RD je dispozičně řešen jako prostorné 4+kk se dvěma koupelnami o celkové podlahové ploše 144 m2. Díky velkým francouzským oknům téměř v každé místnosti je dům krásně světlý. V přízemí se nachází chodba, komora, technická místnost, koupelna, prostorný obývací pokoj s jídelnou s obrovskými okny do zahrady a již vybavená kuchyň. V patře pak šatna, koupelna, chodba a 3 ložnice, ze kterých je přístup vždy na jeden ze dvou balkónů. Do domu je možné se prakticky ihned nastěhovat.

Dům je energeticky velmi nenáročný, jsou zde instalovaná izolační trojskla, je postavený z ecobetonu a zateplaný. Je nepojený na veřejný vodovod, odpady jsou svedené do jímky a před domem je nově vybudovaná kanalizace, na kterou není problém se připojit. O vytápění se stará jak elektrický kotel, tak krbová kamna umístěna v obývací místnosti. Po předchozí domluvě je možná instalace tepelného čerpadla pro nové majitele.

Na zahradě, která má 1332 m2, jsou již hotové terénní úpravy, zbudované skalky, zasázené okrasné rostliny, hotové ploty i vjezdová brána na dálkové ovládání i připravené místo na bazén či vířivku. Parkování až pro 4 auta. Na zahradě je spousta místa např. pro vybudování prostorné garáže, posezení s grilem a další

Ondřejov – Turkovice se nachází vedle Senohrab a Hrusic, spadá pod Ondřejov, kde je veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, pošta, ZŠ a MŠ aj. Obec Ondřejov mohutně investuje so své infrastruktury, je zde nově vybudovaný vodovod a kanalizace, nová obecní komunikace a také staví nová ZŠ za 570 mil Kč, do které budou moci žáci nastoupit již v září 2024. V Turkovicích jsou zastávky autobusu, vlaková stanice Senohraby, kde se dá pohodlně zaparkovat, je vzdálená 5 min autem. Nájezd na D1 je 10 min, Praha Chodov pak 25 min.

Stav:

Novostavba

Dispozice

4 + Kk - 144 m2

Parkování

Ano - 4 vozy

Patra:

2

VIDEO

PŮDORYSY

Fotografie nemovitosti

Kde se nemovitost nachází

Máte zájem o tuto nemovitost? Pošlete poptávku.


+420 777 292 262
sroubek@danielestate.cz

© 2022 — danielestate všechna práva vyhrazena. Design by ZPcompany